dodane przez: admin | dnia: 22 czerwca 2017 | komentarzy: Brak komentarzy

Zajmujemy się produkcją płyt z betonu architektonicznego.

Czym jest beton architektoniczny? Czym różni się od zwykłych mieszanek betonowych? Beton architektoniczny, to taka mieszanka, która będzie eksponowana na widocznym miejscu, niczym nie przykryta, Podczas wyboru betonu należy pamiętać, że liczą się tutaj porowatość struktury, kolor elementu, ilość przebarwień, stężenie w deskowaniu, jakość formy przeznaczonej do odlewu. Istotny jest efekt gładkiego, równomiernego zabarwienia, za co odpowiedzialny jest producent.

Na jakość betonu architektonicznego wpływa wykonawstwo czyli produkcja, odpowiednia mieszanka betonowa oraz system deskowań. Im trudniej dostępne miejsce, im trudniejszy kształt elementu, tym gorzej mieszanka będzie się odpowietrzać. Czynników, które trzeba uwzględnić podczas produkcji betonu architektonicznego jest mnóstwo, ale każdy z nich ma ogromne przełożenie na jakość materiału.
Ale beton architektoniczny to nowoczesne rozwiązania techniczne i estetyczne. To ciekawa forma przekazu, pozwalająca na uzyskanie ciekawej gry światła, konstrukcji smukłych o zróżnicowanych kształtach i formach. Doświadczenie, wiedza i rozwiązania technologiczne mogą sprawić, że efekt wizualny może naprawdę mocno zaskoczyć.

Beton architektoniczny w postaci płyt to świetny element wykończeniowy podłóg i ścian, zewnętrznych elewacji, schodów. Jego zastosowań jest tyle, ile pomysłów mają ludzie zajmujący się wykończeniem wnętrz. Zaawansowane rozwiązanie, szeroka gama kolorystyczna, bogactwo faktur pozwala uzyskać indywidualny charakter wnętrza biura, domu czy mieszkania.

My, w Art Bet Design chcemy, aby produkt oferowany przez nas spełniał wszystkie oczekiwania Inwestora, zarówno pod względem wizualnym jak i pod względem trwałości. Dlatego tworzymy płyty z betonu architektonicznego z zachowaniem wszelkich norm dotyczących procesu produkcji, w oparciu o doświadczenie i wiedzę pracowników, nowoczesną technologię i doskonałej jakości składniki mieszanki.
Dzięki temu produkty Art Bet Design tworzą stylowe okładziny do montażu we wnętrzach nowoczesnych i na elewacjach, pozwalają uzyskać niepowtarzalny klimat z ponadczasowego materiału, doskonale się prezentującego przez lata.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Informacji udzielimy mailem i przez telefon. Zapraszamy również do czytania naszego bloga, który ma być miejscem pełnym inspiracji i rzetelnych informacji, nie tylko o Art Bet Design, ale też o betonie architektonicznym, jego zastosowaniu i niebanalnych konstrukcjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *