Art Bet Design (producent betonu architektonicznego) powstała z myślą o zaspokojeniu wyrafinowanych potrzeb klientów, urządzających lub remontujących swoje wnętrza. Beton architektoniczny, ze względu na swoją plastyczność i łatwość obróbki pozwala uzyskać niemal dowolną formę i kształt przedmiotów dekoratorskich, wnętrzarskich i użytkowych.

Art Bet Design pracuje w okolicach miasta Wrocław nad stworzeniem własnej marki, a wyrobom z betonu architektonicznego nią sygnowanym stawiane są bardzo wysokie wymagania:

  • jakość,
  • trwałość
  • staranność wykonania
  • nieszablonowe projekty

Mottem firmy jest koncentracja na kliencie i jego potrzebach. Na życzenie klienta zmienić można dobór struktury, kolor płyty z betonu.

Produkty Art Bet Design to wysoka jakość, trwałość i niepowtarzalne wzornictwo. Beton pozwala na dowolne formowanie, dając nieograniczone możliwości projektowe.

Każda płyta z betonu architektonicznego jest niepowtarzalna. Nierównomiernie rozłożenie wżerów struktury, różnice w kolorystyce powodują, że nie ma dwóch identycznych. To świadczy o jego wyjątkowości.