Witamy na stronie gdzie staramy się zamieścić najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie udało się tu państwo znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie – zachęcamy do kontaktu.

Nasze produkty można wykorzystać w wielu miejscach. Min. w domu i ogrodzie. Temu zagadnieniu poświęciliśmy więcej informacji na stronie zastosowanie betonu architektonicznego.

Definicję zamieściliśmy na głównej stronie :)

Nie. Impregnacja nie powoduje zmiany barwy betonu, nie pozostawia też powłoki zewnętrznej, pozwala jednak na proste utrzymanie betonu w czystości. Dzięki impregnacji beto nie chłonie wody, co pozwala zastosować go w łazienkach lub kuchniach. Można beton impregnować również cienką warstwą przezroczystej żywicy. Dobór odpowiednich środków do impregnacji uzależniony jest od oczekiwań Inwestora, a obowiązkiem Wykonawcy jest przedstawić możliwości impregnacji w jak najbardziej rzetelny sposób.

Beton architektoniczny świetnie sprawdza się w większych pomieszczeniach, mniejsze może przytłaczać. Najbardziej efektownie wygląda w towarzystwie dużych okien, bez zbędnych mebli i dodatków.

Jak najbardziej. Aczkolwiek, sam beton jest nieco surowy i chłodny, więc trzeba go ocieplić i przełamać nieco chód betonu. Doskonale beton ociepla drewno w ciepłym odcieniu, a przełamują go jasne kolory mebli i pozostałych ścian. Trzeba jednak pamiętać, żeby przy urządzaniu wnętrza nie kierować się tylko modą, bo nie każdy będzie się dobrze w otoczeniu betonu architektonicznego dobrze czuł.

Oczywiście. Świetnie sprawdzi się jako okładzina schodów, na podłodze, ale i na ścianach czy na zewnętrznej elewacji. Z betonu architektonicznego można zrobić efektowne i trwałe blaty kuchenne i łazienkowe, a nawet misy umywalkowe. W zastosowaniu tego elementu ogranicza nas wyobraźnia.

Oczywiście, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem we Wrocławiu, gdzie możemy ustalić szczegóły zlecenia.